-10%

LITTLE DUTCH žaislas Coffee Corner FSC

53.95

Aprašymas

Kava ar arbata? Ar norėtumėte keksiuko ar pyrago? Su šiuo nuostabiu medinių žaislų rinkiniu akimirksniu turėsite vietą žaisti namuose ar žaidimų parduotuvėje. Tapkite tikra barista ir pagaminkite savo mamai ir tėčiui puodelį kapučino kavos virimo aparatu. Arba patiekite stalus savo mažoje kavinėje su meniu, kuriame gausu skanių patiekalų.

Šiame mediniame kavos kampelyje rasite viską, ko jums reikia. Nesvarbu, ar jūsų klientai renkasi kavą ar arbatą, sumuštinį ar sausainį, galite pasiūlyti tiek pasirinkimų, kiek norite, ir įdėti visą savo vaizduotę. Paspauskite mygtukus, pasukite rankenėles ir įdėkite kavos ankštį ir jūsų šviežios kavos puodelis bus paruoštas patiekti.

Maži vaikai mėgsta apsimesti žaisti ir mėgdžioti suaugusiuosius. Šis medinis rinkinys įkvepia jūsų mažylio kūrybiškumą ir padeda lavinti socialinius įgūdžius bei žaisti vaidmenimis. Kavos kampelyje yra kavos ir arbatos virimo aparatas, visų puodelių ir būtiniausių daiktų saugykla bei spintelė visiems užkandžiams. Daugybė aksesuarų, tokių kaip raguoliai, spurgos, arbatos maišeliai ir kavos puodeliai, suteikia linksmybių ir žaidimo valandų.

Gaminio dydis: 34,4 x 13,7 cm x 24 cm
Medžiaga: mediena
Amžius: 3+

Kiekis: Liko 1
Peržiūrėti krepšelį