ZSILT smėlio kibirėlis Sand & Beach Toys (12m+)

27.95

Aprašymas

Smėlio kibirėlis mažiems taisyklų laužytojams, vyresniems nei 12 mėnesių. Šiame rinkinyje rasite valtį, kastuvėlį, sietelį ir kibirėlį.

Kiekviena puiki smėlio pilis gimsta padedant puikiam kastuvėliui ir sieteliui. Zsilt kastuvėlis yra daugiafunkcinis ir ypač tvirtas. Jis tiekiamas kaip dinamiškas duetas su sieteliu, kuris leidžia vaikams be vargo persijoti smėlį, kad rastų nedidelių brangakmenių ir panaudotų juos savo skulptūroms dekoruoti. Abu jie turi pieštuko formos rankeną, o tai reiškia, kad visada turėsite po ranka ką nors nupiešti smėlyje ar parašyti ką nors panašaus; „Daugiau smėlio pilių, mažiau plastiko atliekų!“

Zsilt valtis turi nedidelę staigmeną. Ji susideda iš dviejų dalių, o burė yra su slapta skylute, kad ją nuėmus galėtumėte išpilti vandenį.  Tad ją smagu ne tik plukdyti bet žaisti įvairius žaidimus.

Zsilt kibirėlis nėra panašus į jokį kitą kibirėlį. Matote tas šaunias geometrines figūras? Tai padarys jūsų vaikų smėlio kūrinius nuostabius. Pasiimkite jį kartu į visus savo nuotykiais; rinkti uolienas, parsineškite iš miško pagaliukų, neškite vandenį arba naudoti kaip smėlio formą.

100% perdirbtas plastikas
Pagaminta taip, kad išliktų ilgai
Pagaminta iš jūsų buitinių plastiko atliekų
Pagaminta Olandijoje
Olandiškas „Remortel“ dizainas

– Kibiras yra apie 18 cm aukščio ir 20 cm skersmens.
– Kastuvėlis ir sietelis yra 20 cm ilgio.
– Valtis yra 18 cm ilgio, 8 cm pločio ir apie 7 cm aukščio.

Waste Bin - DTR Eco | DR500BLK | Avery

Kiekis: Liko 10
Peržiūrėti krepšelį