Sale

PETITES POMME pripučiamas plaukimo ratas SEAWATER

20.0022.40

Aprašymas

„Petites Pommes“ aukščiausios kokybės pripučiami plaukimo ratai. Jie yra nesenstantys, patvarūs ir be kenksmingų chemikalų.

Visi „Petites Pommes“ pripučiami plaukimo ratai yra be BPA ir ftalatų.

Kiekvienas produktas tiekiamas iš ekologiškos medvilnės pagamintame dulkių maišelyje, kad būtų patogus laikyti, kai nenaudojamas.
OLIVIA ir ANNA pripučiami plaukimo ratai pagaminti iš patvaraus 0,25 mm PVC.
Prie kiekvieno gaminio pridedamas taisomasis pleistras, jei netyčia pradurtumėte ratą.
Visi plaukimo ratai dažyti rankomis. Šis procesas yra visiškai rankinis, todėl gali atsirasti nedideli gaminių spalvų skirtumai.

Priežiūra:

Atsargiai elgdamiesi su plaukimo ratais, jūs prailginate gaminio naudojimo laiką, taigi sumažėja nereikalingų atliekų ir perteklinio vartojimo poreikis. Toliau pateikiami keli patarimai, kaip geriausiai prižiūrėti savo „Petites Pommes“ produktais:

Po naudojimo nuplaukite plaukimo ratą švariu vandeniu arba nuvalykite drėgna šluoste.
Prieš sulankstydami ir laikydami, įsitikinkite, kad plaukimo ratas yra sausas. Vandens likučiai gali sukelti bakterijų augimą.
Nenaudodami plaukimo rato nepalikite jo ant tiesioginių saulės spindulių, nes dėl per didelio karščio gali produktas pradėti temptis (tamsios spalvos labiau linkusios temptis nei šviesesnės).
Niekada neperpūskite ir nenaudokite suspausto oro oro siurblio, kad pripūstumėte gaminį, nes tai gali sukelti plaukimo rato sprogimą.

                              DYDŽIŲ LENTELĖ
IŠORINIS Ø NEPRIPŪSTO VIDINIS Ø NEPRIPŪSTO AMŽIAUS MAX.    KG
OLIVIJA 45 CM 15 CM 1-3 15 KG
ANNA 60 CM 20 CM +3 25 KG
CELINE 120 120 CM 12+ 100 KG

∽ Neleiskite dideliems logotipams ir milžiniškiems flamingams atitraukti jūsų dėmesį nuo brangių akimirkų ir nuostabaus peizažo ∼

Išvalyti